Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри с голяма мъка разбили касата на едно чейнджбюро. Прибрали пачките с банкноти и ги занесли в скривалището си. - Хайде да ги преброим - предложил единият. - Защо ти трябва! - отговорил уморено другият. - Нека сега си починем, а колко сме задигнали, ще разберем утре от вестниците.
Подсъдими 6,111 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Оня ден у нас протече канализацията и наводни всичко. Вчера пък имаше теч на газ. А днес дойде тъщата и окончателно развали атмосферата... Наташа, Пиер и Ржевски пътуват в каляска от Петербург за Москва. Ржевски дреме, а Пиер и Наташа водят светски разговор. -Ах, Пиер, имам усещането, че все още с единия крак съм в Петербург, а с другия вече в Москва. Пиер: - Как бих искал да бъда някъде между Петербург и Москва, примерно в Бологое! Ржевски се събужда: - Бил съм в Бологое, господа. Дупка, да си призная, страшна! Горещ летен ден. Разхождайки се из гората Снежанка и седемте джуджета стигат до едно езерце с бистра студена вода. Снежанка решава да се разхлади. За целта нарежда на джуджетата да се обърнат с гръб докато тя се къпе. Джуджетата енергично протестират, но в последствие се стига до споразумение: Докато Снежанка се съблича, те стоят с гръб към нея. След като скочи във водата - вече може да гледат. Речено - сторено. Джуджетата се обръщат, Снежанка се съблича и тъкмо да скочи във водата когато една подплашена жаба я изпреварва. Джуджетата чуват плясъка, решават че Снежанка е скочила и се обръщат. Снежанка стои пред тях ослепително красива, смутена и гола. Въпрос: Ако сте видяли тази случка в рекламен клип по телевизията, кой според вас е рекламирания продукт? ... Отговор: 7 UP! Вълкът, заекът и хамстерът решили да участват в пиеса. Събрали се на съвещание. Вълкът казал: - Трябва да си изберем артистични имена. Аз ще се казвам Вуйо, заекът ще се казва Зуйо... Тогава хамстерът казал: - Ааа, аз няма да участвам! Срещат се две мутри: - Брато, ела в нашия голф клуб. Имаме сауна, мацки, къркане.. - Супер! А кога играете? - За какво ни е да играеме?