Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В килията затворник разказва на съкафезника: - Реших да обера една вила. Цял месец храних кучето, което я пази с колбаси. То ме обикна като роден баща накрая. И през нощта без никакво усилие проникнах във вилата. А в коридора настъпих опашката на котката…
Подсъдими 3,969 прегледа
Следващ →

Още вицове

На опашка за храна в стол. Виетнамски студент излива в бързината супата си върху невинно пребиваващ до него юначен българин. Студентът: - Извини се! И поел към масите. Юначагата премигнал два-три пъти и промълвил: - Извинявай! И започнал да се бърше. Доприпква в този момент виетнамчето: - О, сбъркал дума: извинявай! Пристига клиент в гастронома и казва на продавача: - Дайте ми "Книгата за похвали". - Нямаме такава книга. Никой още не ни е хвалил. - Много ви моля, направете една заради мен! - А, защо? - Тъща ми се подриска от вашите колбаси! Бай Данчо горския среща един ловец в гората и го пита: - Ей, шшш, ти, ловецьт. Какво е това на гърба ти? - Нищо няма на гърба ми. Отвърнал ловеца. - Как нищо. Имаш глиган на гърба. - А говедото, кога свари да са качи на гърба ми. Спира един негър едно такси: - Спешно за аерогарата, братле. Таксиметровия шофьор: - Маймуните в африка са ти братя на теб! Негърът: - 100 кинта плащам! Шофьорът веднага: - Качвай се братле! Мнителна и капризна дама седи в ресторанта и старателно изучава менюто, без да може да вземе решение какво да си поръча. Сервитьорът й препоръчва специалитетът на заведението – език със специален сос. - Нима смятате, че ще сложа в устата си нещо, което преди това е било в устата на някакво си животно?! – възмущава се дамата. Сервитьорът се замисля за минута и след това казва: - О, разбирам. Ами да ви препоръчам яйца тогава...