Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят си двама борци в БМВ-то и единият казва на другия: - Чекай ти кажа една гатанка: - Бело, студено, през зимата се сипе на парцали. - Снег - Не Борчето мисли ама не може да се сети кое е тва... - Сети ли се? - Не. Пак не позна. Ще ти подскажа малко. Започва с ’С’ и завършва на ’очка’ . - Ми.. не знам :( - Снег бе браточка :) - Дай сега ще питам още една. - Бело, студено, сипе се на парцали през зимата... започва с ’С’ и завършва на ’ах’ Борчето пак мисли ама не може да се сети за отговора... - Сети ли се? - Не - Снег бе браточка нали ти казАХ!
Разни 1,734 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две приятелки: - А на теб какво ти трябва за пълно щастие? - За пълно щастие ми трябва да отслабна... Семейство с доста години стаж(например след сребърна сватба), седнали сутринта да закусват. Жената го гледа втренчено и пита: - Пешо, кажи, моля те, дали още ме обичаш? Мъжът хвърля вилицата на масата: - Миме, обясни ми, защо трябва още от сутринта да се почва със скандал?! Телефонен разговор: - Здравейте, вчера да сте губили една флаш памет 4гб? - Да, изгубих, какво ще искате за възнаграждение? - Знаете ли, случайно разгледахме с какво е пълна, може да ви предложим длъжността системен администратор. Чукча флиртува с мадама: - Ела, довечера у нас няма да има никой. Отива мадамата и... наистина, нямало никой. Допълнение към публикувания скоро виц: "По-добре безобразия с постоянна партньорка, отколкото еднообразие с различни..." А най-добре безобразия с различни!