Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Мамо, скоро ще се омъжа. - За кого? - Не го познаваш. - Има ли кола? - Не. - А мотоциклет? - Няма. - Е, слава Богу, че инак имаше да се трепем от работа, за да му купуваме бензин.
Годеници 7,593 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Помолих съпруга си да ми купи велосипед. Много ми се иска да въртя педалите на чист въздух. Много е здравословно. - Е-е, а той купи ли ти колело? - О-о, не! Веднага изнесе крачната шевна машина на терасата. В бар. Англоговоряща клиентка се обръща към бармана: - Do you speak English? - Рехаво... Разговор между войници: - Абе защо военните са толкова тъпи? - Е не знаеш ли, че когато Господ раздавал акъла те били на занятие. Той застанал на моста да ги пресрещне, а те тренирали минаване на водно препятствие и минали под моста. Шеф от Македония събира служителите си им разяснява работния график: - Понеделник - отмора от почивката. - Вторник - подготовка за работа. - Сряда - върло ке работим. - Четвъртък - отмора от работа. - Петък - подготовка за почивката. - Събота и неделя - почивка. Имате ли някакви въпроси? - Е па, сека среда ли върло ке работиме? Късно през нощта Червената шапчица се разхожда из гората и хоп- пред нея излязъл Вълкът и я пита: - Теб не те ли е страх да се разхождаш късно през нощта сама? - Какво да се страхувам? Пари нямам, а да ме чукат обичам.