Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, скоро ще се омъжа. - За кого? - Не го познаваш. - Има ли кола? - Не. - А мотоциклет? - Няма. - Е, слава Богу, че инак имаше да се трепем от работа, за да му купуваме бензин.
Годеници 7,594 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нито една жена на света не може да ви достави такова удоволствие, както две! Една кола блъснала Иванчо и той умрял. На другият ден след погребението един негов приятел звъннал до рая да види дали е пристигнал. — Ало, кой е на телефона? — Дева Мария! — Иванчо пристигна ли? — Не, чакаме го още. След един час пак на телефона: — Ало, с кого говоря? — Дева Мария. — Иванчо да е дошъл? — Няма го още. След още един час: — С кого говоря моля? — С Мария. — Аха, значи Иванчо най-после е пристигнал! Срещат се две блондинки на разходка. Първата гордо заявява: - Да знаеш муцка, вчера ходих на тест за бременност! Втората съпричастно пита: - Верно! И к`во трудни ли бяха въпросите? Oт вчера се разхождам с балон и роза, така всички си мислят че имам гадже. дано не увехне до 8 март че 5 кинта... Прибира се Иванчо късно вечерта вкъщи. На вратата го посреща баща му: - Е, пак ли си скитал по мацки, пил си, пушил си... - Тате, завистта е лошо нещо.