Eдин тип попаднал oт Физико-математическия институт в лудницата (защо ли?) и почнал да крещи:
- Ще ви интегрирам! Ще ви диференцирам!
Всички се разбягали само един човек си стоял спокойно.
- Абе, ти не се ли плашиш?
- Да бе! Аз съм просто eкспонента.
- Мамо, скоро ще се омъжа.
- За кого?
- Не го познаваш.
- Има ли кола?
- Не.
- А мотоциклет?
- Няма.
- Е, слава Богу, че инак имаше да се трепем от работа, за да му купуваме бензин.