Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ветеринар се разболял и извикал при себе си обикновен лекар и му казва: - Аз съм болен, но искам да ви кажа, че когато аз съм болен при лечението разчитам изключително на интуицията си. Предлагам ви да използвате моите методи и да правите всичко както го правя аз. Докторът го огледал, изписал лекарства и подавайки рецептата на ветеринаря му казал: - Ако до две седмици не се почувствате по-добре, страхувам се, че ще трябва да ви застреляме.
Лекари 2,433 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко момченце решило да си играе на пожарна. Облякъл си специален костюм, надянал една тенджера на главата вместо каска, седнал в количката на малката си сестричка, вързал любимият се сетер за оная работа и го пуснал да тегли количката. Съседката седи на пейката пред блока и го наблюдава. По едно време дава съвет: - Пешо, що си го вързал там тва куче, бе? Ако го вържеш за нашийника, ще бяга по-бързо, тоест пожарната ще пристига по-навреме. Пешо помислил малко и отговорил: - Не става. Ако го вържа за нашийника, оставам без сирена… Студентка на изпит . Професорът я пита : - Колежке, моля отговорете ми колко семенна течност отделя мъжът при еякулация? Момичето се позамислило : - Ами-и-и-и, глътка, глътка и половина?! Защо мъжете обичат да закачат жените в кухнята? Защото на жените са им заети ръцете! Решавам кръстословица. "Любовна прелюдия" - дума от пет букви, последната е "Т". Мисля си:"Аре стига бе, "м_ _ _т"?". Оказа се, че все пак е флирт. Двама пият на бара и си говорят: - Ти от къде си? - От Бургас. - И аз съм от Бургас, давай да пием за това! - Давай! Пийнали. - А в кое училище си учил? - В трета гимназия. - И аз в трета, давай да пием! - Давай! - А къде си живял? - До морската градина. - И аз, давай и за това! Пийнали. През това време барманите се сменят. Новият пита: - Е как, всичко ли е наред? - Да, само дето близнаците пак се напиха.