Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лекарят преглежда пациент и постоянно си мърмори под носа: - Добре… добре… добре… - Какво е толкова добре бе, докторе? - Добре, че аз не съм болен от това…
Лекари 3,204 прегледа
Следващ →

Още вицове

В стая съм с двама програмисти. Говоря с единия, че ми трябва шрифт на кирилица, който да има ударения на гласните букви. По едно време вторият програмист се обажда: - Защо само за гласните? Ами съгласните какво ще ги правиш? В автобуса един мъж непрекъснато опипва задника на жената пред него. На нея й писнало от наглостта му, обърнала се и казала: - Господине, срам нямате ли?! Защо така ме барате непрекъснато?! - Ами, щото не ви бях видял в лицето! Иванчо срешнал Марийка и к казал: - Здравей Марийке! А Марийка отвърнала: -Ееех, Иванчо с една дума ме придума да си легнем!!! - Кой е по-умен, кучето или котката? — Котката естествено! — И защо мислиш така? -А ти някъде да си виждал десет котки в тундрата да теглят впряг с чукчи?! - Няма на света болест, от която аз да не мога да оживея! - Не говорете така. Има болести, от които човек или умира или остава пълен идиот. - Знам, знам, и такива болести съм преживял.