Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама луди откриват магазин за хранителни стоки и решават да пробват как ще обслужват клиентите. Първият влиза в ролята на продавач, а вторият в ролята на купувач. -Какво ще обичате?-пита първият. -Искам свинска кайма в бутилка!-поръчва вторият. -Глупости дрънкаш Пешо,поръчвай като хората! -Добре де,хайде да си сменим местата. Разменили си ролите. -Какво ще поръчате?-пита Пешо. -Дайте ми кайма! -А бутилка носите ли си?
Лекари 3,966 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, ама наистина ли вече нямам туберкулоза? - Да, разбира се, че нямате! - Дайте да Ви целуна! - Ааа! Няма нужда! Към полицай се приближава момченце, и казва: - Ей ченге, в 17:00 ще те чукам! След това момченцето побягнало, а полицая - след него. След което влязло в един апартамент и затворило вратата пред носа на ченгето, което натиснало звънеца. Отворил як мъжага. - Извинявайте - казал милиционера- но едно момченце, вероятно ваш син, се скри тук, като преди това ми каза, че ще ме чука в 17:00. Мъжагата поглежда часовника си, и пита ченгето: - Е ти за кво си дошъл в 11:00? yasenh: Не е ли време за по-актуални домейни? Като imoti.bol, money.net, prices.down, brokers.out? Eдно борче си купило чисто нов джип. Подкарал си го той из града и му се кефи. Не щеш ли на едно кръстовище някой много яко го удря отзад, обръща се той и гледа една огромна лимузина. Бясно борчето скача от джипа, отива отваря лявата врата на лимузината, от там изкарва едно деденце в балтон, хваща го за реверите, вдига го от земята и му крещи: - Е сега те утепах! От другата врата на лимузината скача друго борче и крещи: - Абе брато, остави го бе, тва е шефа, волана е от дясно! Малцина знаят, но още в училище Георги Първанов в съчинение на тема "Какво бих направил за страната, ако стана президент" честно написал - "нищо".