Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача:
- Имате ли кола, евтина и с всички екстри?
Продавачът казва:
- Имаме KIA.
Блондинката казва:
- Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA.
Баба при лекар:
- Е, ся докторе кажи… вече може ли да се качвам по стълбите?
- Да, но много, много, много бавно!
- Ииии, мама му стара най-накрая, че вече ми писна да се качвам по водосточната тръба до вкъщи!