Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Баба при лекар: - Е, ся докторе кажи… вече може ли да се качвам по стълбите? - Да, но много, много, много бавно! - Ииии, мама му стара най-накрая, че вече ми писна да се качвам по водосточната тръба до вкъщи!
Лекари 3,371 прегледа
Следващ →

Още вицове

Идея за шега :-)! Влезте тичешком в някой магазин и попитайте продавача кой ден е. Когато ви каже, извикайте силно "РАБОТИ!". После му кажете:" След няколко дни ще дойда пак и ще ви задам един въпрос, на който трябва да ми отговорите с да!". След това излезте, тичайки и крещеейки "РАБОТИ!" След няколко дни се върнете в същия магазин и кажете на същия продавач "Сега ще ви задам един въпрос и се нуждая от вашето мнение.. мислите ли, че трябва да изпробвам моята машина на времето." В болницата, в стаята на слаботелесните, влиза доктора: - Имам нужда от един от вас, да ми помогне. Кой е най-силен? Дружен отговор: - Пешо, той носи потник! Джордж Буш посетил едно училище, за да се убеди в популярността си сред подрастващите. Произнесъл специално написана реч, след което попитал дали има въпроси. Вдига ръка Боб, на 12 години - аз имам три въпроса - казало момчето: 1. как спечелихте изборите, след като получихте по-малко гласове? 2. Защо искате да бомбардирате Ирак без съгласието на ООН? 3. Съгласен ли сте, че бомбардирането на Хирошима е най-големия терористичен акт за миналия век? И в този момент бил звънецът... Децата се втурнали в междучасие. След 5 минути се събрали отново и Буш отново ги приканил да му зададат въпроси. Ръка вдигнал Джо - момче на 13 години - и казал, че има към президента пет въпроса: 1. как спечелихте изборите, след като получихте по-малко гласове? 2. Защо искате да бомбардирате Ирак без съгласието на ООН? 3. Съгласен ли сте, че бомбардирането на Хирошима е най-големия терористичен акт за миналия век? 4. Защо звънецът би 20 минути по-рано? 5. Къде изчезна Боб? Вървят си двама полицаи. По едно време на рамото на единият полицай се изакало птиче. Другият му подал салфетка. - А, аз сега няма да го гоня! Да се бърше само! Влиза жена в кабинета за преглед и гледа - двама доктори нещо се съвещават. Без излишни разговори тя се съблича, сяда на гинекологическия стол и казва, че е готова. Те се обръщат, поглеждат я продължително, след това се отвръщат и пак започват да си говорят. Жената търпеливо чака, накрая не издържа и ги пита: - Е, господа доктори, какво ми има? Те я поглеждат в недоумение: - Ние сме бояджии - бъркаме си боята тука...