Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- От какво се оплаквате? - От безсъние. - И по колко часа спите на ден? - По десет. - Че какво безсъние е това? - Абе аз спя, ама сънувам че съм буден…
Лекари 3,280 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прогнозата за цената на парното - от първи януари ще поскъпне с около 30 процента, после на първи май ще поевтинее... ----- - Къде ще си по празниците? - Никъде. Вкъщи ще си седя да чакам да ми отчетат топломерите преди новата цена... ------ "Искате евтино парно, изчакайте до лятото!" Докторът пита първокласник: - Някакви оплаквания от уши и нос? - Да, пречат ми като си обличам пуловера. Рецепти за следните напитки: "луд руснак" - шампанско + водка. "луд мексиканец" - шампанско + текила. "луд французин" - шампанско + коняк. "луд немец" - шампанско + шнапс. "луд грък" - шампанско + узо. "луд англичанин" - шампанско + джин. "луд японец" - шампанско + саке. "луд шотландец" - шампанско + уиски. "луд кубинец" - шампанско + ром. "луд българин" - шампанско + ракия. Всяко американско дете може с пълно право да нарича своя баща mother fucker. Преди време преди изпит трябваше под възглавницата да се сложи конспект или учбеник, а сега студентите слагат таблет с отворен Google.