Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В болницата: - Добре ли си? - Още не, но вече съм по-добре. - Добре е, че вече си по-добре! - Така е, но би било още по-добре, ако бях съвсем добре!
Лекари 3,526 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един живеел в живеел в квартал Илинден в София и му било дошло до гуша от македонци, затова решил да се пресели в Торонто, да ама и там имало македонци, затова отишъл в Аделаида-Австралия, обаче и там имало македонци, преселил се в Аржентина, но уви... и там имало македонци. Накрая хванал совалката за Луната. Като пристигнал, веднага влязъл в местния бар да пие едно кафе. Поръчал си го, а барманът го попитал: - Со колко шекер го сакаш кайвето? Не съществува такова нещо като “глобално затопляне”. Просто на Чък Норис по едно време му станало студено и той включил Слънцето на 6. Мутра се оплаква на друга мутра: - Брато лоша работа, откраднаха колата на шефа, кажи ко да прая? Другата мутра казва: - Обади ли се в полицията? - Да бе обадих се. - И? - Еми не са те! - Трябва да променим тази реч, защото мразя псувните. - Какви псувни? В речта няма нито една! - Там няма, но сред народа ще има! - Негодник, ти харчиш всички пари само за себе си! - Пълна лъжа! За себе си не харча и лев - само за вино и жени.