Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, защо толкова дълго ми пишеш диагнозата? Какво става? - Не се притеснявай, не е диагноза. Съчинявам ти некролога.
Лекари 3,348 прегледа
Следващ →

Още вицове

Исус Христос закъснял за тайната вечеря. Влиза той с един час закъснение и какво да види... - ядене, пиене, жени... всички се веселят, страшен купон се вихри. Пита той какво става, но никой не му обръща внимание... всички пият, ядат и... (тез трите работи) Седнал по едно време до Петър и го побутнал: - Абе Петре, какво става тука ? Петър: - Абе Юда продал нещо си... Ако Алексей Петров още получава заплата като таен агент на ДАНС, не може ли поне Румен Петков да я плаща заплатата... Професор-медик приключва лекцията си: - И така, колеги, като обобщение мога да кажа, че първопричината за всички болести е най-обикновената настинка. Изправя се студент: - Господин професор, не съм съгласен с вас! - Защо, колега? - А моят трипер и той ли е от настинка? - Разбира се! Ако бяхте го обличали, нямаше да го хванете! Защо блондинките не могат да правят сокче Степ? Защото не знаят как да изсипят 1 литър вода в пакетчето. Свободен е само онзи човек, който напълно съзнава своето човешко достойнство.