Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещнали се двама животновъди, единият от които с посинено око. Другият го пита: - А бе, какво става, някой да не те е бил? - То не е за разправяне. Имам една крава, и като сядам да я доя тя все ме удря с опашката си по лицето… - И от това ли е посиняло окото ти? - Не, омръзна ми и й вързах една тухла на опашката!
Овчари 9,754 прегледа
Следващ →

Още вицове

Напушила се жабата, плува си в езерото и среща бобъра: - А, бе Жабо, какво правиш? - Махи, Бобър, напуших се и ми е много яко. - Е-е-е, ще може ли и аз? - Няма проблеми, само да не забравиш, като си дръпнеш, да задържиш преди да изпуснеш. - ОК, ще задържа. Дръпнал си бобъра и се понесъл по водата, но както си се носел, се блъснал в хипопотама. - Гледай къде плуваш, бе! Не ме ли видя? - казал хипопотама. - Sorry, друже, ама с жабата се напушихме и сега ми е супер яко. - Е-е-е, дали ще може и аз да се напуша? - Е, ми сигурно?! Ходи при жабата, тя ще ти даде. Тръгнал хипопотама и скоро намерил жабата, но точно преди да я попита, тя го погледнала ужасено и започнала да крещи: - Какво правиш, бе бобър!?! Изпуска! Изпускай! В Атлантическия океан са били изсипани 30 тона "Виагра" - искат да вдигнат "Титаник". Интелигентността е като бельото, важно е да го имаш, но няма нужда да го показваш! Лекар се обажда на пациент: -Имам за вас две новини.Едната е добра,а другата лоша. -Кажете първо добрата. -Остават ви 24 часа живот. -Господи,ако това е добрата новина,каква ли е лошата? -Ами опитвам се да се свържа с вас от вчера. Приятелят е подарък, който сам си правиш.