Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Митничар се качва в тролейбус и казва на шофьора: - Давам ти 5000$ ако ме закараш до "Драгалевци". - Как ще те карам бе, дотам няма тролейбусна линия! - Абе ще ме караш, това са 5000$ - казал митничаря. Шофьорът се съгасил. Карал докъдето имало линия и за негов късмет видял един друг негов колега с "Камаз". Спрял той и отишъл при тоя с Камаза. - Слушай, тоя дето го возя дава 5000$ да го закарам до "Драгалевци" - ще ме теглиш и после ще делим парите. Закарали митничаря до "Драгалевци" и шофьора пита митничаря: - Абе, каква е тази огромна дупка пред къщата ти? - А, вчера се прибирах с метрото.
Митничари 8,457 прегледа
Следващ →

Още вицове