Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Митничар се качва в тролейбус и казва на шофьора: - Давам ти 5000$ ако ме закараш до "Драгалевци". - Как ще те карам бе, дотам няма тролейбусна линия! - Абе ще ме караш, това са 5000$ - казал митничаря. Шофьорът се съгасил. Карал докъдето имало линия и за негов късмет видял един друг негов колега с "Камаз". Спрял той и отишъл при тоя с Камаза. - Слушай, тоя дето го возя дава 5000$ да го закарам до "Драгалевци" - ще ме теглиш и после ще делим парите. Закарали митничаря до "Драгалевци" и шофьора пита митничаря: - Абе, каква е тази огромна дупка пред къщата ти? - А, вчера се прибирах с метрото.
Митничари 8,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама наркомана: - Чу ли, че Пешо е влязъл в Медицинския институт! - И какво изучава там? - Не..него го изучават... - Заповядайте, вземете си грозде. - Благодаря, не употребявам вино на ампули! Приятели си говорят: - Малко изкарвам. Мисля да напусна работа и да си търся друга. - Аз първо си намерих любовница, после напуснах жената и се ожених за любовницата. Тъй, че и ти първо си намери нова работа, а после зарязвай старата. Две мухи летели и едната казала: - Ще пръдна... А другата казала: - Дано да издържи корковата тапа! Прибира се някакъв, мижитурка, два-дена по-рано от командировка , страшно щастлив. Свирка си с уста, отключва си, и си влиза в антрето. Направо се втрещява, като вижда на закачалката, огромен балтон, който стига почти до пода, и обувки 49 номер под него.. Докато мисли какво става, от спалнята се чува дрезгав и гаден глас: -Какво ма? ? Какво, ако си дойде твоят? Ще го смажа, ще го разчекна с голи ръце, тоя мърляч, само да ми падне. Оня тихичко, заотстъпвал към входната врата, и си шепти: -Ще, ти падна, ама друг път.Имам още два дни командировка...