Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Така ме е ударил хормона, че ме е страх да спя сам.
Черен хумор 1,883 прегледа
Следващ →

Още вицове

За коледа подарили на Иванчо и Марийка подаръци, ама яко преебали Иванчо. На Марийка и зели гсм, дрешки, ланци и некви други глупости, а на Иванчо само неква насрана топка. И почнала Марийка: - Кой си има гсм, кой си има топка?! - Кой си има дрешки, кой си има топка?! - Кой си има ланци, кой си има топка?! А Иванчо казал: - Кой си има левкимия, кой си има топка!?! Интересно, кой ли е сложил на дявола рогата? Един мъж много харесвал съседката си, тя разбрала за това и веднъж го срещнала на улицата и му казала: - Ако искаш да правим любов ела утре в два и носи 100 лева! Мъжът се съгласява, отива в два часа и се започва... Любов и така на татака! Приключват в четири и съседа си заминава! В пет се връща мъжът на съседката и казва: - Абе днес да е идвал съседа Киро? ? Жената се стреснала и промълвила: - Аммми... да, идва. Мъжът пита отново: - А ти е давал 100 лева? - Ами да даде ми 100 лева защо питаш? Мъжът: - Не бе щото сутринта ги взе от мен на заем та каза че по някое време ще дойде да ги донесе! - Мамо, този чичко защо няма коса? — Тихо, ще те чуе! — А той не знае ли? Няколко господа искали да направят Паганини за смях: - Вие сте действително втори Орфей! - казал стопанинът на къщата. - И колко поразително приличате на него! - саркастично отбелязал друг. - Това е вярно, господа - съгласил се Паганини. - И Орфей е свирил пред животни.