Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Санаториум за алкохолици. Провежда се лекция за вредата от алкохола. Лекторът изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с водка. Червеят се сгърчва и умира. - Е, каква е поуката? - пита лекторът. От задния ред се чува глас: - Че алкохолиците нямат глисти.
Пиянски 1,328 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три стари приятелки още от училищните години се срещат случайно и решили да се почерпят. Взели си пиячка и се скатали в една беседка на градските гробища. Нафиркали се здраво и се прибрали по къщите, като си взели на пияна глава и свежи цветя от гробовете. На другия ден мъжете им се срещат случайно в едно кафене и си говорят: Абе мойта сигурно си е хванала любовник! Снощи се прибра почерпена с един прекрасен букет карамфили! И аз се съмнявам в моята! Снощи също се прибра фиркана с огромен букет алени рози! Вашта е лесна пичове! Аз кво да кажа - моята се прибра мотана като каруцар и на врата си носеше един фантастичен венец с ленти, където пишеше "от вечно обичащите те приятели! ! " Полицията разбира, че в едно село била се разпространила тревата. Отиват там и срещат една бабичка и решават нея да питат: - Бабо, да си виждала тука младежите да пушат марихуана, трева? - Абе каква марихуана бе бабо, тукашните деца пари за цигари немат та по 10 човека 1 цигара си въртят камо ли трева да пушат!!! Двама чалгаджии чули, че е много модна електронната музика и решили да отидат да видят как е на метрополис. Отишли те пред залата и единия казал: - Няма смисъл да влизаме и двамата да даваме пари - аз ще вляза да разузная, а ти ме изчакай тука, ако е гот, влизаме и двамата. След малко излиза и казва на другия чакарак: - Ужас! Вътре е егати мизерията, тия рейвъри са най-големите голтаци в България - една цигара по трима я пушат! - Тате – казва тинейджър – абе как да ти кажа… може ли да ми дадеш 50 лв за свирка? — Зависи – отвръща бащата – Добър ли си? Тъмна гадна мрачна ветровита студена (и квато още отрицателна друга) нощ се стели над София...Няма никой по улиците..Само един човек върви забързано занякъде. Изведнъж изскача крадец, настига човека и му вика: -ДАЙ СИ ПАРИТЕ! А човека: -Абе ти знаеш ли кой съм?! Аз съм министъра на финансите... Крадеца: -...в такъв случай...ДАЙ СИ МИ ПАРИТЕ!