- Келнер, защо при вас в бюфета е толкова весело?
- Имаме си традиция: преди края на работното време си правим колективно четене на книгата за оплаквания.
Двама пияни се опитват да вървят, единият лази на четири крака, а другия се придържа към една ограда. По едно време този, който се държи за оградата пита другия:
- Ти мене уважаваш ли ме?
- Гордея се с теб! - развълнувано отговаря пълзящият.