Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Ти май нещо си се почерпил, а? - Абе, почерпил! Всичко съм си платил!
Пиянски 1,570 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят. Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече, седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал: - Майка ти в къщи ли е? - Не. - А баща ти? - Не Ловецът викнал: - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на мечето. А то като писнало: - Бабоооооооо…. Съдия към подсъдим: - Господине, защо не спасихте жена си, когато чухте, че се дави? - Е, как можех да разбера, тя си викаше както обикновено ... Семейство комшии на Иванчо дълго време нямали деца. Решил съседа, естествено с разрешение на жена си, да помолят Иванчо да й направи дете. Готово. На другия ден Иванчо пристига на гости, носи букет цвета, отива с булката в спалнята, а мъжа й чака в хола. Нашият излиза след 10 минути: Много бързо бе, Иванчо! Абе снощи много се напих и съм махмурлия още! Дадох й го само в устата! Утре ще дойда да продължим! ...Тъмна стая, 2х2 метра... Norton Commander-а осветява екрана в синьо... Един негър седи и натиска: F6, Enter, Tab... F6, Enter, Tab...F6, Enter, Tab... F6, Enter, Tab... и пее: - I like to move it, move it... Лежа си на дивана, чете си вестник, с едно око следя и мача по телевизията, пийвам си биричката, мезвам си чипс, с единия крак галя кучето - и влиза жената и започва да ми се кара, че нищо не правя!