Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъжът се прибира късно вечерта. Жена му го подхваща: - Пак си пил! - Не съм! - Пил си! - Не съм! - Я кажи "Гибралтар"? - Гир... Гиб... лар... пил съм...
Пиянски 1,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Признавам си, Иван и Андрей са много идейни. Креативността е най-добрата им черта. Фирмата им се казва "Междинна станция", имаха предаване "Станция нова", сега правят "Почивна станция". Очаквайте следващите им проекти "Космическа станция", "Метростанция" и "Бензиностанция". - Скъпа, довечера ще закъснея. Към единадесет ще се прибера.. - Да скъпи, а мога ли твърдо да разчитам на това? Светофар. Спира голямо черно БМВ с две борчета в него. В него се блъска стар Трабант. Шофьора на трабанта решава, че така и така ще го бият, поне да си направи кефа, вади манивела от багажника, скача на покрива на БМВ-то и започва да чупи стъкла, да криви ламарини... После се качва в Трабанта и изчезва с мръсна газ. Едно от борчетата излиза от БМВ-то, поглежда стреснато след Трабанта и казва на другото борче: -Смятай, брато, какво щеше да стане, ако НИЕ го бяхме блъснали... - Защо мутрите, когато си взимат куче, то непременно е питбул? — Защото не искат кучето да е по-умно от собственика. Петък 13-ти може, и даже задължително трябва да е невероятен ден, ако от следващия ден ви почва отпуската!