Доктор-оптимист и Доктор-песимист. Влезнал при пьрвия:
- Докторе, боли ме сьрцето.
- Е, преуморил си се, ще се оправиш.
- Докторе, боли ме корема.
- Е, ял си нещо раэвалено, ще се оправиш.
- Докторе, малка ми е оная работа.
- Е, има силикон, има начини ще ти я направим по-голяма.
После влезнал при втория доктор.
- Докторе, боли ме корема.
- Язва, ще умреш до два дена.
- Докторе, боли ме сьрцето.
- Инфаркт, ей сега ще умреш.
- Докторе, малка ми е оная работа.
- За какво ти е голяма бе, да ти повдига капака на ковчега ли???
Пиян мъж се качва в такси и започва да се съблича.
- Какво правиш, бе? - пита шофьорът. - Тук да не ти е хотел?
- А защо не ми казахте по-рано? Оставих си обувките пред вратата...