Двама пияници се срещат:
— Здрасти! Как посрещна Нова година?
— Ужасно: като подарък, събудих се под елхата.
— Че какво лошо – както винаги, на теб ти е традиция станало.
— Да, но не насред гората.
Пиян мъж се качва в такси и започва да се съблича.
- Какво правиш, бе? - пита шофьорът. - Тук да не ти е хотел?
- А защо не ми казахте по-рано? Оставих си обувките пред вратата...