Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съсед вижда как съседа си сваля табелката от пощенската кутия и го пита: - Ще си сменяш табелката ли? - Не, пазя си личните данни.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пиян мъж се качва в такси и започва да се съблича. - Какво правиш, бе? - пита шофьорът. - Тук да не ти е хотел? - А защо не ми казахте по-рано? Оставих си обувките пред вратата...
Пиянски
03.10.2017
1,231 прегледа
Следващ →
Още вицове
...И принцът целунал жабата, и тя се превърнала в приказна принцеса с много кайма и кашкавал.
Оженили се мравката и слона, но след първата брачна нощ слонът починал. Какво да прави мравката, като млада вдовица трябвало да го погребе. Почнала да копае гроб и си говорела: - Ех, горката аз, една нощ удоволствие а после цял живот гроб копаеш.
Института на стоматолозите препоръчва зъбните четки "Колгейт", които могат да достигнат до най-трудно достъпните места. Травматологичното отделение на "Пирогов" припомня: "Това все пак са четки за зъби!"
Младо семейство отива при гинеколог. Мъжа видимо притеснен пита: - Докторе, жена ми е бременна. Дали е възможно да правим секс, че нещо се притеснявам да не шокираме детето. - Спокойно моето момче. Можете да правите секс спокойно. До третия месец можете да го правите, както и където искате. От третия до шестия месец само на задна. - Е добре де докторе, а после? - После моето момче клякаш пред дупката и....виеш като разгонен вълк - АУУУУУУУУ.
На сутринта след як запой, даскала се обръща към Иванчо: -Я иди ми донеси малко зелев сок и ще ти пиша 3! След малко Иванчо се връща с една паница зелев сок. Даскала отпил една яка глъта и казал: - ООООх съживителна течност!!! - Ако трябва ще донеса още, у нас, още от есента откакто се удави в кацата шарения котарак на комшийте, никой не е пил от него... Даскала хванал паницата и я ударил в пода. Иванчо: - Малиии сега баба ще ме бие, тя си пикаеше в паницата...