Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си две деца: - Все пак родителите са странни хора.. - Защо? - В началото ни учат да ходим и да говорим, а после искат от нас да седим и мълчим...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Сине, виж баща ти дали се връща от кръчмата. - Да, мамо, идва си. - По кой тротоар върви? - И по двата - отговаря зясмяно момчето.
Пиянски
03.10.2017
1,187 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали: — Слоне, хайде да се бием! А той отговорил: — Ооо, не е честно, вие сте двама!
Money can`t buy love, but it sure gets you a great bargaining position. Парите не могат да купят любов, но със сигурност ти дават изгодна позиция. Murphy`s love laws
Пингвин и зебра влизат във фотоателие. - Цветна снимка ли? - Не, достатъчно е и черно-бяла.
В бърза помощ - Безплатно ще ме лекувате,нали? - Ти да не си паднал от небето? - От стълбата.
Един мъж имал проблем с мъжествеността си и като отишъл в болницата видял на една табелка "д-р Песимист". Влязъл и казал добро утро, а пък доктора начумерено го погледнал и взел да мърмори: -Какво му е доброто? Слънцето ще ме разтопи, а пък тия птички с това пискане направо ми надуха главата. Какъв Ви е проблема?! -Докторе, не ми става! - смутено отговорил мъжа. -Няма и да ти става. - отсякъл д-ра и пациента какво да прави съкрушен излязъл. На отсрещната врата пишело "д-р Оптимист". Решил пак да опита мъжа с надеждата че д-ра няма да е толкова груб и влезнал с поздрав: -Добро утро д-ре. -Дааа наистина прекраааасно утро. Сланцето блестиии ли блести, птичките чурулииикат ли чуроликат. Направо идилия. Какъв е проблема? -Миии д-ре не ми става. - отново смутено казал мъжът -Така ли?! Я се съблечете! .... Дааам .... тц тц тц може повече и да не ви става .... ама Я ВИЖТЕ КОЛКО ПЪК ХУБАААВО ВИ ВИСИ :)))