Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Сине, виж баща ти дали се връща от кръчмата. - Да, мамо, идва си. - По кой тротоар върви? - И по двата - отговаря зясмяно момчето.
Пиянски 1,187 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали: — Слоне, хайде да се бием! А той отговорил: — Ооо, не е честно, вие сте двама! Money can`t buy love, but it sure gets you a great bargaining position. Парите не могат да купят любов, но със сигурност ти дават изгодна позиция. Murphy`s love laws Пингвин и зебра влизат във фотоателие. - Цветна снимка ли? - Не, достатъчно е и черно-бяла. В бърза помощ - Безплатно ще ме лекувате,нали? - Ти да не си паднал от небето? - От стълбата. Един мъж имал проблем с мъжествеността си и като отишъл в болницата видял на една табелка "д-р Песимист". Влязъл и казал добро утро, а пък доктора начумерено го погледнал и взел да мърмори: -Какво му е доброто? Слънцето ще ме разтопи, а пък тия птички с това пискане направо ми надуха главата. Какъв Ви е проблема?! -Докторе, не ми става! - смутено отговорил мъжа. -Няма и да ти става. - отсякъл д-ра и пациента какво да прави съкрушен излязъл. На отсрещната врата пишело "д-р Оптимист". Решил пак да опита мъжа с надеждата че д-ра няма да е толкова груб и влезнал с поздрав: -Добро утро д-ре. -Дааа наистина прекраааасно утро. Сланцето блестиии ли блести, птичките чурулииикат ли чуроликат. Направо идилия. Какъв е проблема? -Миии д-ре не ми става. - отново смутено казал мъжът -Така ли?! Я се съблечете! .... Дааам .... тц тц тц може повече и да не ви става .... ама Я ВИЖТЕ КОЛКО ПЪК ХУБАААВО ВИ ВИСИ :)))