Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как може да кажете, че съм лош баща? Аз толкова се грижа за децата си... Понякога даже им пея приспивни песнички. До три през нощта. Понякога и с приятели...
Пиянски 1,513 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ще бъда отворена след 10 минути. (бележка, оставена от продавачка) Данъчна инфекция. Въпрос:Защо жените носят големи обеци? Отговор:За да си слагат краката там докато работят! Едно дете както си играело намерило един пакет Виагра. Веднага усетил че от това лекарство можел да спечели някой друг лев. Като се прибрал у дома отишъл при баща си . -Татко виж какво намерих ако ми дадеш 10лв ще ти дам пакета. Бащата погледнал и казал -На мен това не ми трябва отиди при дядо ти. Така и направил малкия отишъл при дядото и от вратата почнал да вика: -Дядо , Дядо имам нещо за теб ама ще ми дадеш 10лв. Погледнал стария и рекъл: -Абе малкия това сигурен ли си че върши работа -Да дядо 100 процента. -Добре ама сега няма да ти дам парите ела утре трябва да пробвам. На сутринта малкия отишъл при дядото какво да види той засмян до уши , бабата също. Дядото изкарал 50лв и ги пъхнал в ръката на малкия. Внучето се зачудило и попитало: -Абе Дядо нали се разбрахме за 10лв. -Спокойно 10лв са от мен другите 40 са от Бабата рекъл Дядото. Един мъж все не можел да задоволи жена си, когато правят секс. Тя все повтаряла: - Още, още... Отишъл да се посъветва с лекаря. Обяснил положението и докторът казал: - Не се притеснявай, скачаш отгоре и я почваш! Послушал съвета на доктора, скочил й отгоре, но тя пак повтаряла: - Още, още... - Ей, мамка ти, чакай да си извадя крака...