Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Жоре, защо си такъв тъжен? - Остави! Качвам се вчера в метрото и гледам - страхотно гадже! Млада, дългокрака, истинска красавица ти казвам! И аз естествено и намигнах! - И тя кво? - Стана и ми отстъпи място...
Семейни 2,935 прегледа
Следващ →

Още вицове

От новините. Севернокорейски хирурзи се сбиха по време на операция...за парче месо. На една баба и дошли гости , приятели на сина и . Яли , пили и свършили всичко . Бабата попитала сина си : -Сине , няма какво да пият повече , какво да правим ? -Мамо , сипи им малко оцет , те ще се откажат и ще си тръгнат ! Бабата сипала оцет . Единият от гостите след няколко чашки казал на другия: - Абе това е оцет ! , а вторият отговорил : -Не бой са , в една къща повече от един литър оцет няма . Те пак ще ни сипят вино .. И така продължила вечерта . Излезе нова компютърна игра за пенсионери: Контарстрайк в поликлиниката! Тези на опашката срещу тези, които искат само да попитат! - Сара, а твоят изпълнява ли си съпружеския дълг в леглото? - Изпълнява той! Само в нови дългове влиза! В час по физическо: - Леви, леви... Един от учениците учудено попитал: - А какво да правим с десния крак, госпожо?