Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една блондинка влиза в един бар и пита бармана - Кафета в термос давате ли? - Да. Отговорил бармана - Тогава искам две къси, едно дълго и едно нес.
Разни 1,870 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Господин капитан, вие вече двайсет години плавате по морета и океани. Не ви ли се е случвало да видите морско чудовище, воден змей или друг призрак? - Не, госпожо, аз съм въздържател. От всички пътечки водещи към сърцето на жената, страданието е наи-пряката. Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Офис служителите от безделие почват да мислят креативно. Нощ. Пълна тъмнина. На улицата се разминават двама дрогирани. - Ъ-ъ-ъ... извинявай, ама тва дет свети горе слънце ли е или луна? - Ами-и-и-и... не знам, аз не съм от тука.