Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Когато се запали къщата ми, аз скочих, втурнах се в съседната стая и изнесох тъщата на ръце... - Не се огорчавай, при такива обстоятелства човек лесно губи ума си...
Тъщи 3,983 прегледа
Следващ →

Още вицове

...Предстои инсталиране на Windows! Нагласете се удобно на стола, отпуснете се, затворете очи и се молете! Говорят две приятелки: - Оооо, каква чудесна рокля! А твоя размер нямаше ли? - Честността все пак се възнаграждава - казва един на приятеля си. - От какво си направи този извод? - Преди няколко дни откраднах едно куче и исках да го продам, но никой не даваше и пет лева за него. Тогава го върнах на собственика му и той ми даде десет лева! Казват на Лъвчо, че трябва да влезе в горската казарма: - Как така ще влизам в казарма!?! Вие луди ли сте?!? Аз съм лъв! Цар на животните! Тези от горскaта казарма му казали: - Няма тука лъв - цар на животните! Всички влизат в казармата, така че и ти! Какво да прави Лъвчо, влязал в казармата. Строили се сутринта Лъва, Мечо, Лисан, Вълчо и така до последното мъжко животно. Идва старшината - Зайо Байо. Оглежда ги и строго казва: - Ей, Лъвчо, ти защо не си се постригал? Каква е тази грива? - Аз съм лъв, цар на животните... - Виж какво, лъве, тука няма цар и прочие! Да се пострижеш като оня мишок в края на строя... Tогава "мишокът" казал: - Аз не съм мишок! Аз Ежко Бежко... В аптеката пред витрината стои замислен 20-годишен младеж. Аптекарката: - Младежо, да ви помогна! Какви презервативи? Младежът (тъжно): - Късно е. Някакви памперси да ми препоръчате?