Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели - единият много кахърен. - Какво става бе, защо си толкова угрижен? - Абе остави... Оня ден се поскарахме малко с тъщата и... - Е, айде сега, голяма работа! Вземете да се сдобрите и толкова. - Не е там работата... Сега се чудя - да скрия някъде тялото или да ида да се предам?
Тъщи 4,324 прегледа
Следващ →

Още вицове

Mили графе, всяка вечер когато се качвам на ку- лата на нашия замък, минутите на тиха умо- ра, ти знаеш как чакам да се изпра- ви пред мен раздавача, но мислите ми са напра- зни, и ти така ако ме измъчваш помни, че ти пи- ша за последен път. Писмо от твоя Ани- чка няма да видиш, а ще останеш с ху- бавите спомени с хубавата снимка мо- я в ръка. а сега прочети през ред Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си. - Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият. - А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият. - Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият. - А тази година? - попитали другите двама. - Тази година... тази година ще отида да я взема. Един борец си кара BMW-то и гледа една монахиня.Спира ,слиза от колата,вади голямата бата и хвърля един голям бой на мноахинята. След побоя борчето коментира с приятели: -И кой е казал че батман е непобедим ...... - Моя мъж не пие, не пуши, пере, глади, мие чинии.. - Хм, това не е мъж, а просто някаква жена! Двама Хакери си говорят и единия се хвали: - Снощи свалих страшна мадама! - Колко мегабайта и от къде?