Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- И така не е зле. - казал зетът, след като хвърлил камък по кучето, а улучил тъщата.
Тъщи 4,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Целият свят е сцена и всички ние сме актьори, но вместо да играем, седим и чакаме да започне пиесата или се натискаме в тъмното.. - Чада мои - казва дядо на внуците си - през целия си живот не съм пушил, не съм пил, не си лягах по първи петли, нито веднъж не съм поглеждал друга жена, освен баба ви. И ето, утре ще празнувам своето столетие. - А как? - учудено пита едно от внучетата... - Накъде с тия цветя? - Ще ги подаря на гаджето ми. - Ама ти луд ли си бе, те са изкуствени! - Какво толкова, и тя е надуваема! Безалкохолна бира - първата крачка към надуваема жена Няколко студента в края на успешна сесия решили да съберат последните си стотинки и да си закупят алкохол за предстоящия купон. Парите обаче стигнали само за една бутилка водка. Пред вратата на квартирата, в която ще се състои купонът момчето носещо бутилката я изпуска и тя става на парчета. Всички приятели започнали да се вайкат, да псуват, да се тръшкат - само виновникът стои с ръце в джобовете и си трае. Виждайки това негово поведение другите започнали да го упрекват, че хем ги поканил, хем събрали последните пари, хем счупил бутилката, а сега даже не се ядосва. Тогава виновникът си изважда ръцете от джобовете и показва двата си откъснати ташака с думите: "Зависи кой как го изживява" Ако след изборите не съжалявате за избора си, то или сте гласували против всички, или въобще не сте гласували.