Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питат дерматолог защо е избрал тази специалност. - О, по три причини. Първо, моите пациенти не ме будят през нощта, второ, те не умират от тези болести. И, трето, никога не оздравяват...
Лекари 3,205 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пияница се прибира в пет сутринта !!!Но вратата на входа била заключена !Той бил напрау съкрушен !Ама взел си от джоба една цигара и почнал да пъха цигарата в ключалката !!!Пробвал пробвал нищо не ставало !!!Станало седен часа и една жена минала и го видяла как бърка в ключалката с цигара а не с ключ !!!!!!Отишла до него и му казала че това е цигара !!!!!Той много се учудил !!Жената си тръгнала !!!!!Итой казал високо!!!!!Ебати кога сварих си изпуших ключа !!!! Майка се обажда на дъщеря си - първа година студентка в София. - Миличко тук разправят ужасни неща за студентския живот. Имало наркотици, групов секс, секти... - Секти?! Приемат Иванчо в пионерската организация. Явява се той пред комисията и започват да му задават въпроси: — Как се учиш? — Отличник съм! — На старите хора помагаш ли? — Естественно! — Служиш ли за пример на съучениците си? - Ама разбира се! - С кого живееш? - Абе там с една от трети "Б" клас! Три жени си говорят коя как обича секса: - Аз го обичам нежно. Шампанско, ягоди, свещи, бавно и в различни пози. - А аз обичам груб секс. - Аз пък обичам родео. Оставналите две я гледат изумено и питат какво е това. - Ами, връзваш го с белезници за леглото, сядаш върху него и му казваш, че си болна от СПИН. После се опитваш 3 минути да се задържиш отгоре. Местан: - Орех, какво ще правим, тези ни искат оставката? Орешарски: - Ще ги мотаме още месец, после влиза жандармерията и "Да разпускаме седянката"! Местан: - А аз какво да правя дотогава? Орешарски: - Ами премествай си го!