Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Новодомец развежда тъща си из новата си къща: - Това тук е хола, тук е банята, тук кухнята... Това тук е вратата към терасата. Вярно, терасата още не е постороена, ама минавай, не се стеснявай...
Тъщи 5,409 прегледа
Следващ →

Още вицове

Застраховатален агент предлага застраховки на една жена. И изрежда всякакви застрховки, които предлага: - А искате ли "Смърт на съпруг при нещастен случай"? - Адски много искам... Kакво да се очаква, когато съвпадат деня на влюбените, Трифон Зарезан и Сирни Заговезни (Прошка)? "Прости ми, скъпа, изневерих ти, но само теб обичам. Пийни това вино, ще те успокои." Две блондинки решили да станат репортерки. От редакцията на вестника им дали задача - да вземат интервю от Снежния човек. Тръгнали те да го търсят. Стигнали до едно място, където се говорело, че се е мяркал. Първата блондинка: - Хайде да се разделим! Аз ще тръгна наляво, а ти надясно. Ако не намерим Снежния човек до половин час се връщаме пак тука. Другата се съгласила и се разделили. След половин час първата блондинка се връща, а втората я няма. Решила да тръгна по следите й в снега, и да я намери. Тръгнала тя, вървяла, вървяла и изведнъж гледа - в снега се търкаля диктофонът й. Включила го да чуе последно, какво е записала, а от там се чува гласът на втората блондинка: - Здравей уважаеми Снежни човеко. Мога ли да взема интервю от теб? - На, взимай! - Ама това не е интервю! - Взимай го, казах… Двама абитуриенти си говорят: - Какво ще правиш след училището? - Мисля да стана КАТаджия. А ти? - И аз мисля да се занимавам с някакъв рекет. - Какво ново с тебе? - Ожених се. - Е, така по-добре ли е? - А бе, за по-добре не е по-добре, ама поне е по-често.