Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво означава "смесени чувства"? - Когато тъща ви пада от скала върху новата ви кола.
Тъщи 5,148 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млади родители трябвало да отидат при адвокат, за да подпишат някакви документи, но не успяли да намерят бавачка за малкия си син и затова се наложило да го вземат със себе си. Но нещата се проточили повече от предвиденото и малкият започнал да пищи с пълно гърло. - Да затворим ли вратата, за да не притеснява колегите ви? - попитала майката. - Няма проблем! - отговорил адвокатът. - Те ще си помислят, че е някой от клиентите ми, който току-що е получил сметката! Две момченца още от малки се надпреварвали във всичко, Кой се качва най-високо на дърветата, кой плюе по-надалеч, и други детски работи. Един ден отишли двете семеиства на пазар и на едното дете му купили две играчки, а на другото една. На следващия ден се срещат двете деца и това с 2-те играчки казва: - На мен ми купиха две играчки а на теб не хахаха! А другото отвърнало: - Аз поне нямам тумор хахаха! Генко пита момиче: - Обичаш ли вода? - Да. - Чудесно. Вече харесваш 72 процента от мен. Една жена се чувствала незадоволена и нещастна, защото мъжът й не й обръщал внимание. Най-различни начини опитвала горката да привлече вниманието му, но все не успявала. Накрая отишла на сексолог. Обяснила какъв й е проблема, а докторът я посъветвал: - Отиваш и си купуваш някакво страхотно перверзно бельо, прибираш се в къщи изкъпваш се, слагаш го, парфюмираш се. Разбрах, че имате кабелна телевизия, пускаш на еротичния канал и чакаш. Направила жената каквото й казал докторът, но докато чакала да се върне мъжът й, заспала. Събужда се по едно време, гледа цялата оплескана с нещо бяло и лепкаво. Бре, помислила си тя, какво ли е ставало?! Решила на другата вечер да се престори на заспала. Така и направила. Върнал се мъжът й, видял, че е заспала и се загледал в телевизора. По едно време както зяпал махнал ядно с ръка: - Гледай, гледай хората какви жени чукат!- и плюл върху жена си. Според мен у нас повечето шофьори тръгват не на зелено на светофара, не на жълто, а на "Сега ще стане жълто".