Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Питат радио Ереван: - Как изглежда мъжът в очите на собствената си жена? От радиото отговарят: - Като куфар без дръжка - да го носиш - неудобно, да го хвърлиш ти е жал.
Радио Ереван 3,562 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл млад мъж на фризьор. Седнал на стола и на въпроса каква прическа желае, отвърнал: — Искам отпред бретона ми да е на зиг заг, отзад да ми оставите дълга косата, отгоре на темето да ме обръснете, от едната страна косата да ми стига до раменете, а от другата да е над ухото. Фризьорът се опулил и казал: — Ама господине тази прическа и да искам не мога да я направя. Мъжът отвърнал изненадано: — A, а предния път можахте!? За Евро-политиците е произведен специален "детектор на лъжата и двуличието", но поради ограниченият бюджет, не е бил закупен. Работи се и по версия за избиратели, "детектор за недалновидност и самозалъгване". Устройството ще се монтира към урните и ще проработва, при пускане на бюлетината. Спори се само какъв надпис да светва. ИЗМАМЕН или ЗАБЛУДЕН. Пенсионер гледа предаването "В света на животните". На екрана два се боричкат две мъжки хлебарки....малко по-встрани стои женската. Най-после единият убил другия, приближил се към женската и я....оправил. Старецът изключил телевизора и съкрушен - поклатил глава: - Навсякъде е така: насилие и секс, секс и насилие. Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" - отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" - пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" - настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетака не ме гледай!" Гарабед и жена му Хрипсиме на сръбската митница. Гарабед се приближава до митничаря и пита: - Г-н митничар, аз, такова мога ли да пренеса 110 килограма злато през границата? - Ти луд ли си бе - естествено, че не! -сопнал се митничаря - Хрипсиме, злато мое ти оставаш тук!-зарадван се провикнал Гарабед.