Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Много полезни неща измислят, видеозаснемане на нарушенията по пътищата. Видеокамерите всичко виждат...аз вече две откраднах!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио Ереван: - Защо няма футбол за жени? - Защото не може да накараш 11 от тях да се облекат еднакво. - отговорило радиото.
Радио Ереван
03.10.2017
3,817 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Цялата нощ спах в поза "сисадмин".. - Това как е? - С лице върху клавиатурата...
Иванчо се прибира в къщи и заварва Марийка в кревата с любовник: Хм, Марийке, това да не е оня нещастник, на който му гори мерцедеса, паркиран в съседната улица... ?
Гонзо и Георги Петков си говорят преди тренировка на Левски: - Как ще свърпи мача с ЦСКА в събота? - попитал Гонзо. - Аз като реалист мисля че ще паднем с 1:0.- отговорил Гошо Петков. - Аз пък винаги съм бил оптимист и за това мисля че мача е 3:0 за ЦСКА. - казал Гонзо.
Зимно утро. Лорд Тоби се разхожда в градината си, пуши пура и се възхищава на прекрасните дървета, отрупани със сняг. Изведнъж, за свой ужас, вижда на снега написано с урина: "Лорд Тоби е ГЛУПАК!" Разярен, лордът се връща в замъка си, вдига слушалката и казва: - Холмс, искам да разбера кой е направил тази гадост! След 23 минути телефонът иззвънява: - Милорд, установих, че урината е на Вашия кочияш, а почеркът... хм, почеркът е на жена Ви...
Тъща казва на зет си: - Кранчето в банята се повреди. - К`во ми пука къщата, да не е моя. - Котлонът не работи, поправи го. - К`во ми пука къщата да не е моя. Замислила се тъщата и му преписала къщата. - Котлонът не работи. - К`во ти пука къщата да не е твоя.