Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всичко в България е добре - и няма никаква надежда за по-добро!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Въпрос към Радио Ереван: - Какво прави информация, достигнала до блондинка? Радиото отговаря: - Не е много ясно, вероятно отчаяно търси мозъка.
Радио Ереван
03.10.2017
3,586 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо се оженил за Марийка, но като я чукал искал да стигне дъното на пичето й. Първата брачна нощ добре, втората пак, но на третата фал. Иванчо не можал да стигне дъното. - Марийке, ще се развеждам с теб. Марийка отишла при майка си и обяснила всичко. Майка й казала да сложи една ябълка. Марийка изпълнила заръката. Иванчо останал доволен. Тя станала и извадила ябълката и я измила. Иванчо станал сутринта и гладен изял ябълката. Било кризисно време и ябълкити били кът. Марийка се събудила и видяла, че ябълката я няма. Ревешката тя отишла при майка си. - Мамо, пък Иванчо изяде ябълката. Майкат я зауспокоявала: - Оооо Марийке, той баща ти едно време по цели тикви ядеше.
- Какъв е смисъла на живота? - Сега не мога да кажа. Нямам интернет.
- Пешо, знаеш ли, че във водката има много калории?! - Не! Тогава да вземем втората за мезе!
Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях, голям връзкар, сяда. Професорът го пита: - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и... - Разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда вторият, малък връзкар. - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и... - Има много жертви и разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда третият, никакъв връзкар. - Колега, някога някъде да е падало нещо? - Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения. - Поименно, колега, поименно.
- Боли ли те глава? - Не... - Значи не работи... - За какво става въпрос? - Нищо особено, проверямам вуду куклата...