Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали Радио Ереван: - Каква е разликата между НРБ и РБ? - В НРБ хората се мъчеха да намерят по магазините най-необходимото, в РБ хората се мъчат да намерят най-необходимото по кофите за боклук.
Радио Ереван 4,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

14 причини за въвеждане пиенето на алкохол на работното място: 1. Отличен стимул сутрин да се дойде навреме на работа. 2. Стресът намалява. 3. Комуникативността нараства. 4. Оплакванията от размера на заплатата намаляват. 5. Няма нужда се отсъства от работа заради махмурлук. 6. Разходите за отопление се съкращават. 7. На работа се отива заедно с приятели или с обществен транспорт, който прави по-малко спирки по пътя. 8. Удовлетворението от работата нараства. 9. Отпада необходимостта от отпуски, тъй като ходенето на работа става много приятно. 10. Колегите започват да стават приятели. 11. Събранията минават интересно. 12. Извънредната работа се изпълнява с голямо удоволствие, тъй като след работа няма нужда да се бърза за кръчмата. 13. Собствените идеи се изразяват по-лесно и са по-творчески. 14. Резултатите от работата изглеждат толкова по-добре, колкото повече е изпил шефа. Седемнайсет блондинки чакат пред киното и един полицай ги пита: - Какво чакате? Те отвърнали: - Чакаме още една блондинка. Нали филмът е над 18... На преглед при зъболекаря е пациент на средна възраст. След няколко опита да извади зъба зъболекарят ядосано казва: - Дано влак да го влачи тоя зъб! След седмица лекарят среща пациента на улицата без зъби. - Какво се е случило? - Ами направих, както вие ми казахте, завързах зъба на последния вагон на композицията, влакът тръгна, а три вагона излязоха от релси! - А зъбите? - А зъбите ми ги изби началникът на гарата! Преди малко. Влиза един полицай в кафенето и казва на барманката: - Дай ми две кафета, едното за мен, другото нормално! Що за болни нелепи кукли сме ние, каква е тази гадна малка сцена, на която танцуваме. Що за забавления имаме - да се чукаме и да танцуваме. Не ни пука за света. Не осъзнаваме, че сме едно нищо. Не сме това, което беше предвидено!!!!!