Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Грешки сме - хора правим.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали Радио Ереван: - Каква е разликата между НРБ и РБ? - В НРБ хората се мъчеха да намерят по магазините най-необходимото, в РБ хората се мъчат да намерят най-необходимото по кофите за боклук.
Радио Ереван
03.10.2017
4,226 прегледа
Следващ →
Още вицове
14 причини за въвеждане пиенето на алкохол на работното място: 1. Отличен стимул сутрин да се дойде навреме на работа. 2. Стресът намалява. 3. Комуникативността нараства. 4. Оплакванията от размера на заплатата намаляват. 5. Няма нужда се отсъства от работа заради махмурлук. 6. Разходите за отопление се съкращават. 7. На работа се отива заедно с приятели или с обществен транспорт, който прави по-малко спирки по пътя. 8. Удовлетворението от работата нараства. 9. Отпада необходимостта от отпуски, тъй като ходенето на работа става много приятно. 10. Колегите започват да стават приятели. 11. Събранията минават интересно. 12. Извънредната работа се изпълнява с голямо удоволствие, тъй като след работа няма нужда да се бърза за кръчмата. 13. Собствените идеи се изразяват по-лесно и са по-творчески. 14. Резултатите от работата изглеждат толкова по-добре, колкото повече е изпил шефа.
Седемнайсет блондинки чакат пред киното и един полицай ги пита: - Какво чакате? Те отвърнали: - Чакаме още една блондинка. Нали филмът е над 18...
На преглед при зъболекаря е пациент на средна възраст. След няколко опита да извади зъба зъболекарят ядосано казва: - Дано влак да го влачи тоя зъб! След седмица лекарят среща пациента на улицата без зъби. - Какво се е случило? - Ами направих, както вие ми казахте, завързах зъба на последния вагон на композицията, влакът тръгна, а три вагона излязоха от релси! - А зъбите? - А зъбите ми ги изби началникът на гарата!
Преди малко. Влиза един полицай в кафенето и казва на барманката: - Дай ми две кафета, едното за мен, другото нормално!
Що за болни нелепи кукли сме ние, каква е тази гадна малка сцена, на която танцуваме. Що за забавления имаме - да се чукаме и да танцуваме. Не ни пука за света. Не осъзнаваме, че сме едно нищо. Не сме това, което беше предвидено!!!!!