Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Любовна двойка в леглото. Той се обажда: - Да знаеш, имам сифилис. - И аз. - Ами добре тогава... - Е, аз се пошегувах само... - Вече няма да се шегуваш.
Гадории 3,117 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младо семейство отива при гинеколог за първи преглед след забременяването на жената. - Честито бременна сте, имате ли някакви въпроси? Мъжът: - Докторе, а сега със секса как ше процедираме, опасно ли е? Доктора: - Ооо, няма никакви проблеми. Първите 3 месеца дори позата е без значение. Вторите 3 месеца се препоръчва кучешката поза - отзад. А последните 3 месеца вълчата поза. Мъжът: - Че каква е тая поза бе докторе, не я знаеме. - Ами мъжът ляга пред дупката и вие: "АУУУУУУУУУУ"!!! Срещат се двама старци и единия пита другия. - Как си наборе добре ли е караш? - Ми не е много на добре наборе не гледаш ли заприличал съм на стенен часовник. - Па кво е тва определение бе човече, що пък на стенен часовник не те разбирам? - Ми много просто, нагоре вече съм ку-ку, а надолу махало! Жена върви по улицата и вижда мъж, който се е качил на улично кантарче да се премери. Когато жената наближава до него вижда как мъжът е хванал с две ръце огромният си корем и го повдига нагоре. - Пич, това няма да ти помогне... - ехидно отбелязва тя. - Разбира се, че ще помогне, как иначе да видя цифрите на кантарчето... Попаднали французина, англичанина и българина на остров с канибали. Вождът решил да си направи майтап и им казал: - Ясно е, че ще ви сготвиме, но ви давам един шанс да се спасите: ето ви една торба месо и едно куче. Хващайте гората и ако след седмица кучето говори родния ви език ще ви пуснем. Минала седмицата, излиза французина, влачи празна торба и кучето припка след него. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето френски? - Емиии..., не. Хоп - в казана. Излиза англичанина, влачи празна торба, кучето върви отзад. - Изяде ли кучето месото? - питат го. - Изяде го. - Е, говори ли кучето английски? - Емиии..., не. Хайде и той в казана. Излиза българина, влачи празна торба, кучето се тътри след него. - Изяде ли кучето месото? - питат и него. - Изяде го. А отзад кучето: - Лъже, неговата майка! В Автобуса <BR>Баба към тийнейджър:<BR>- Младеж ще станеш ли да седна, защото ме болят краката?<BR>Той:<BR>- Ти на мойте години ставала ли си?<BR>Бабата:<BR>- Да!<BR>Той:<BR>- Е за т’ва сега те болят краката.