Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама каубои си яздили из прерията и видели на едно дърво oбесен негър, с избодени очи, с извадени ръце и извадено сърце. - Егати самоубийството - заключил единия каубой.
Расистки 5,397 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сляпо дете пита майка си: - Мамо кога ще прогледна??? Майката отговаря: - Тази вечер, моето моче, ако стискаш цяла нощ очички на сутринта ще прогледнеш! Цяла нощ детето стискало очички, без да заспи, но на сутринта не виждало: - Мамо защо пак не виждам? - Честит първи април, сине! - отвърнала майката. Съотношението на числото на членовете на делегацията към броя на спортистите на Олимпиадата = индекса на корупцията в страната. Мъж и жена вечерят. Жената: - Мили! Винаги съм знаела, но искам да го чуя пак - обичаш ли ме? - Колко? - 420, скъпи. Чанта на LouisVuitton. Минават пет минути. Мъжа: - Писанке! Казвал съм ти, че те обичам, че си най-хубавата, най-умната и само ти си за мен на света? - Колко? - Два дни, на Желязна, ще ловя риба, ще пия бира и се връщам. Израза на кандидат-депутат към избирателите: "Вярвам във Вас!", трябва по скоро да се разбира като: "Вярвам във вашата глупост!" Трима вампири се уговарят да ходят до съседното село за кръв. Първият отива и след малко се връща. - Братлета, не можах да намеря никаква кръв. Вторият отива и се връща след малко и казва: - И аз не можах да намеря никаква кръв. Отива третият и се връща след 5 минути и цялата му глава обляна в кръв и другите го питат: - Братле, откаде намери тая кръв? Той казва: - Видяхте ли оня дерек ето там? Те му рекли: - ДА. И той казал: - Аз не го видях.