Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стои някакъв негър на улицата и пие прясно мляко. Минава покрай него един бял, заглежда се и казва: - Слушай, пич, няма да ти помогне!
Расистки 9,309 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дами "Prince Charming" не съществува. Ще бъдете щастливи ако свършите с "Принц държи се добре и не се опитва да се чука всичките ви приятелки". :) Ако вкъщи постоянно налитате на рибарските куки на мъжа ви, помислете си за съпругите на ловците. Веднага ще ви стане по-леко. - Защо пистолетът на Октай Енимехмедов е засякъл 3 пъти? - Защото газовите патрони, които могат да се намерят в България са турско производство, а те гърмят само един от пет. Не тръгнах по мъже още на 15, не съм се лекувала от наркозависимост, не работя на околовръстното...казано накратко-не оправдах надеждите на бабите от блока... Двама мъже - сърбин и чех, били първи приятели. Веднъж чехът гостувал на сърбина и тръгнали да се разхождат из Белград. Минавали край операта и сърбинът гордо казал: - Овде йе наша опера. - Мааме в Праци (сиреч, имаме в Прага). Продължили нататък и минали покрай новия стадион. Сърбинът казал: - Ово йе наш нови штадион. - Мааме в Праци. И така, където и да минат, сърбина посочвал това и онова, а чехът все отвръщал - мааме в Праци. На сърбака му прикипяло и го закарал на една морава, а в средата й - два огромни валчести камъка. - Ово са муди наш Марко Кралевичи! - Мааме в Праци - по навик отвърнал чехът. - МААТЕ КУРЕЦ - ОВА СА МУДИ! - размахал среден пръст пред лицето му сърбинът.