Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В гората имало машина за лимонада. Отишъл вълкът пуснал стотинка излезнала му чашка с лимонада.Отишла лисицата пуснала стотинка излезнала и чашка с лимонада. Отишъ таралежът пуснал стотинка излезнала му чашка без лимонада.Таралежът се ядосъл и разбил машината.От нея излезнало едно Зайче Байче и казало:Аз съм Зайче Байче и вече нямам пиш!
Животни 3,260 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се кара на мъжа си: - Виж се колко си пропаднал, само пиеш и пиеш - изобщо не мога да продължавам да живея с теб - още утре отивам и подавам молба за развод! - Добре бе, върви подай молба и после като излезеш на площада хората ще викат - виждате ли я тая и Киро пияницата даже я остави.... Реклама на нов модел кафеварки: "Вече не е необходимо да убивате жена си с домакинска работа. Оставете електричеството да свърши това!" Влиза младо момче в аптеката и казва: - Дайте ми опаковка презервативи. Цялата опашка се вторачва в него. - Какво сте ме зяпнали, продадох най-после компютъра... Човек върви по улицата и негов приятел го пита: - Къде си ходил цялото ти облекло е в черно? - На погребението на тъща ми. - Че аз я видя жива и здрава вчера сутринта. - Еми, тя докато режеше картофи се поряза и за да не се мъчи я застрелях с пушката. Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го на сутринта и го питат: -А, Зайо ти що си БЕЗ шапка бе? - и бой На другия ден отново го срещат, обаче заека този път със шапка: -А, зайо, ти що си СЪС шапка бе? - и отново бой. Така няколко дена "Що си СЪС шапка, що си БЕЗ шапка" и бой! След време решили да сменят малко схемата и се наговорили: "Утре, като видим заека ще му искаме по една цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако не - защо без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари - едната с филтър, другата без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му викат: -Ей, заек дай една цигара! -С филтър или без филтър?- пита заека. Вълкът и лисицата се спогледали, почесали се и изревали: -А бе заек, ти що си БЕЗ шапка...