Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две змийчета се излюпват и едното пита другото: - Абе брат ние какви змии сме? - Не знам брат защо питаш - Брааат прехапах се.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Две бълхи си лежали и гледали звездите много замечтано. По едно време едната се изцепила: - Чудя се има ли живот на другите кучета...
Животни
03.10.2017
3,237 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако нямаш пари, проблемът е храната. Ако имаш пари е сексът. Ако имаш и двете, тогава е здравето. А ако всичко е супер, значи те е страх от смъртта.
Учителката се кара на Иванчо: — Нима можеш да броиш само до десет? Просто идея си нямам, какъв ще станеш, като голям… — Съдия по бокс!
Психиатърът пита пациента си: - Но защо се чешете непрекъснато? - Защото аз съм единственият човек, който знае къде ме сърби!
Отива един човек на доктор и казва: - Докторе, не съм срал от 1 седмица. Доктора му дава хапчета и казва: - Тези хапчета ще те разхлабят. Връща се същия човек след 3 дена и казва: - Докторе, не помагат. Доктора му дава едно шишенце и казва: - Капваш 3 капки от шишенцето и така ще те разхлаби, че ще си исереш червата. Отива си човека, изпива цялото шишенце - пак нищо. Връща се при доктора и казва: - Докторе, нищо не става! Доктора изумен как така бе и го пита: - Абе ти какво работиш? Оня отговаря кадрови войник. Доктора: - Абе така кажи бе, ей ти 10 лева, върви наяж се и се исери като хората.
Иванчо си спомня: - В училище се учех лошо, и директорът непрекъснато викаше майка ми. После си пооправих успеха, и се наложи мама и директорът да си търсят друго място за срещи.