Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пред блок има кола с бележка на нея: "Махнал сам CDто, акомулатора е изтощен, бензина сам източил и сам взел всичко ценно, не виждам смисал да я крадете". На другия ден открива на колата друга бележка: "Тогава не виждам за какво са ти джанти".
Разни 1,819 прегледа
Следващ →

Още вицове

През втората брачна нощ на сър Тоби и лейди Хелън. Лейди промълвила: - Сър, много Ви е малък органа... - Но Лейди, аз не съм предполагал, че ще свиря в такава огромна катедрала. - Измъчвай ме, измъчвай ме - стенел мазохистка. - Нямаа, нямааа - прошепнъл садиста! Двама дядовци си седят на една пейка и си говорят: - Абе, верно ли, че бай Иван от нащо село спечелил Москвич от лотарията? - Абе, хем е верно, хем не е верно. - Е, как тъй хем верно, хем не’й верно? - Еми... не е бай Иван, ’ми бай Петър... не от наш’то село, ’ми от съседното... не’й Москвич, ’ми е Волга... и не я е спечелил, ’ми го е блъснала... Обаждане в туристическа агенция. - Добър ден! С жена ми планираме отпуската, искаме да си отпочинем! - Чудесно! А какъв ви е бюджета за отпуската? - 100 лева. - Ъъъъ...ами отпочивайте. Най-добрия начин да развалиш удоволствието - да го превърнеш в навик.