- Така ми се иска да дойде за мен принца на белия кон!
- Не, за мен по-добре без коня.
- Ама защо? Толкова е романтично!
- Аха, а на теб ти е малко, че този принц ще ти се качи на главата, че и на коня да трябва да му чистиш!
Един ден служител на смесена фирма идва на работа с бинтована глава, като го обяснява с неудачно падане в банята. Колегите му се интересуват от подробностите:
Колегата-американец:
- Нали вече си си взел застраховката?
Колегата-французин:
- Е нямаше ли жена до тебе, да те хване?
Българин-началник:
- А ти какво търсиш в банята във вторник?