Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По-добре черен хайвер на Червено море, отколкото червен хайвер на Черно море.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Как се казва майката на Стиви Уондър и Рей Чарлз? - Бързата кучка!
Черен хумор
03.10.2017
2,228 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сентенции на анестезиолози от медицинския фолклор: -"Хирурга ще оперира и кушетката, ако е покрита със зелени чаршафи." "Ако болният не вика, то не значи че не го боли. Може би няма тази възможност." "Добре вързаният пациент пести упойка."
- Цялата се тресеш. Да нямаш треска? - Не, трябва да си изключа вибрацията на телефона.
Във влак, пътуващ с два часа закъснение, кондукторът исла билет от пътник. - Откъде накъде ще ви показвам билет? Според разписанието аз вече съм вкъщи.
- Знаете ли как се нарича животно което живее под земята, яде камъни и е зелено? Подземен зелен каменояд! Цитат на доцент Сренц , преподавател по Биофизика и Радиобиология в ПУ "Паисий Хилендарски", гр. Пловдив
БАБА НЕТКА: Чатке, как си ма, какво праят децата? БАБА ЧАТКА: Аа, не съм ги чула ...още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите. БАБА НЕТКА: Ааа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах! БАБА ЧАТКА: Ауу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард.....