Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Толкова съм гладна, че мога да изям цяла вратна пържола... от жираф.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В магазина: - Извинете, колко струва този пушен слон? - Но госпожо, това е пиле... - А, заблудих се по цената...
Разни
03.10.2017
1,936 прегледа
Следващ →
Още вицове
В магазина за бижута влиза жена, облечена с палто от норки, и започва да оглежда дълго щандовете. Най-накрая си избира едно колие, украсено с брилянти, което струва 40 хиляди долара. След това пита продавача: - Извинете, ако ви оставя като залог 20 долара, ще можете ли да ми запазите това колие? Продавачът: - И колко дълго ще трябва да го пазя? - Докато пак хвана съпруга си с камериерката!
Обява за изгубено куче: Изгубено е куче в квартал Витоша. Отличителни белези - на края на кайшката си има закачено 6 годишно дете.
Попитали радио Ереван: - Какво може да се свали от гола жена? - Единствено гол мъж.
- Каква е разликата между полицая и мутрата? - Полицая стреля 1 път предупредително във въздуха, а мутрата контролно в главата.
Пролет е. Лисицата, вълкът и мечката седят под едно дърво и споделят живота си през зимата. Лисицата и вълкът проскубани, пребити, а мечката - дебела и лъскава. Лисицата: - Зимувах кокошарника. По една кокошка на седмицата хапвах, но гадните хора преброиха кокошките, разбраха, че има липси и поставиха капани - едва се измъкнах. Вълкът: - А аз в свинарника. По една свиня на седмицата хапвах, но хората ги преброиха, докараха кучета - едва избягах. А ти, Мецо, в бърлогата ли беше? - Ами, не, презимувах на един строеж... - ??? - Там е пълно с цигани. Кой ги брои въобще?