Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Умира стар евреин. Четат завещанието му: "На скъпата ми дъщеря Сара оставям 100 000 долара и къща. На внучката ми Рива оставям 200 000 долара и вила. На зетя Аврам, който помоли да пиша нещо за него в завещанието, пиша: - Здравей, Аврам!"
Разни 1,743 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мичето, цялата в сълзи, звъни на приятелка: - Кети, представи си, прибирам се по-рано, а моят в спалнята с някаква жена се забавлява! - Вкъщи ли си сега? - Да, в кухнята съм, чакам ги да излязат от спалнята. Кети прекъсва разговора и шепнешком: - УЖАС! - Кой се обади? - Жена ти... В "Бърза помощ". Влиза докторът и започва преглед - вижда, че е пълно с мъже с травми по главата. Докторът пита първия: - От какво ви е? - Точилка... - А вие? - пита втория. - Също точилка... - А вие? - пита трети. - И при мен е от точилка... - Какво става? Това епидемия ли е? - Не, докторе... Виждате ли онзи мъж в кома? Е, той е бягал от жена си и се е опитал да се скрие в тълпата... Най-тъпите начини да умреш 2: * Да се удаваиш в капачка от бира. * Да те погъделичка слон. * Да видиш гола Лили Иванова. * Да се задавиш, докато пиеш вода от кенефа. * Да си отрежеш *** докато се бръснеш в банята. * Ал Бънди да си забрави чорапите върху възглавницата ти. * Да се самоубиеш, защото си се депресирал, понеже си кихнал и динозаврите са измрели. * Да глътнеш бастун. * Да си счупиш *** по време на секс. * Да те изнасилят в казан и да се задушиш от миризмата. * Да те ухапе пчела в гърлото, а ти да си алергичен. * Да седнеш върху Брадва. * Да те пребие Буш на самотен остров * Да се застреляш с бояджийския пистолет на баща си. * Да се хвърлиш от прозорчето на мазето * От глад да си изядеш **** * Да си търсиш ключовете за вкъщи в устата на цикрковия лъв. - Господин Браун, да не сте болен? - Откъде накъде? - Ами вчера ви видях да излизате от аптеката. - Интересно какво ли щяхте да кажете, ако ме бяхте видели да излизам от гробищaтa? - Вярваш ли, че сключването на брак в петък носи нещастие? — Разбира се, защо петък да е изключение?