Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Звъни се на професора в два през нощта: - Спиш ли, гад такава? А ние учим. - Защо да спя? Занимавам се допълнително с две ваши колежки, пълни отличнички между другото. А вие, учете, момчета.
Студентски 3,281 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студент се явява на изпит. Нищо не знае и решава да подкупи професора. Предава си работата, и в студентската книжка загръща 6 банкноти с бележка ”по една за всяка единица”. След изпита си получава книжката, а в нея – четири банкноти и бележка ”ресто”. Хванали се на бас българин, руснак и американец -кой е по-голям мъж... Трябвало всеки да изпие по бутилка от националното си питие, да влезе в клетката на разгонена мечка да се здрависа с нея, а накрая да оправи разгорещена бразилка... Пръв се пробвал американеца, изпил бутилка бърбън, влязъл при мечката от там се чула една врява и горкия едвам излязъл жив от клетката... След него руснака изпил бутилка водка влиза спокойно при мечката с финес се здрависал и после като пич изчукал бразилката. Докато се тупал по гърдите дошло ред и на нашенеца... Човека изпил една домашна 60 градусова ракийка и се запътил към клетката... чуло се едно боричкане вътре, едно блъскане... След малко излиза нашия закопчал си панталона , поизтупал се и рекъл: - Абе де е тая бразилка да се здрависаме......? ? ? - От какво умря тъща ви? - Много бързо люпеше семки. - И какво и стана?! - Задави се със слънчогледово масло! На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят. И той питал майка си: - Мамо, как съм се появил на бял свят? - В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: - Тате, как съм се появил? - В роза те намерихме! Накрая в съчинението си Иванчо писал: - Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно, без да знаят за кефа от интимния живот... Ловец в гората среща бобър. Бобърът му вика - "Ловецо, дай да ти направя една свирка!". Ловецът се чудил, чудил и вика - "ами ок, направи..." Бобърът правил каквото правил... ловецът много му харесало и взел бобъра вкъщи с него. Жената го вижда и вика - "абе какъв е тоя бобър бе?!" Ловеца отговаря - "Ти много не питай, ами го научи да прави мусака и си събирай багажа"