Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Странно! - казва младеж на мацката, с която е танцувал. - Едвам Ви поканих и песента свърши. - Нормално, - отговорила девойката усмихната, - диджеят ми е гадже!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Вуте срещнал Пена и рекъл: - Добър ден, Пено! Пена отвърнала: - Брей, Вуте, две думи рече и ме склони!
Разни
03.10.2017
1,855 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вселената има край! Чък Норис го е определил!
В едно кафене един мъж загледал доста привлекателно мацка. Отишъл при нея заприказвали се и така цяла вечер. По едно време мъжът казал: - Може ли моят кремвиш да се опече във вашата печка... А жената отвърнала: - Не, в момента в печката ври лютеница...
Новият прякор на "Вальо Топлото" бил "Вальо На Топлото".
Мюлер вика Щирлиц: - Щирлиц, как ще обясните на фюрера, че отпечатъци от вашите пръсти са намерени на гърдите на Ева Браун? - А вие, хер Мюлер, как ще обясните на фюрера как сте намерили отпечатъците ми там?
В негърски бар за тежкари влиза плахо малък китаец. Съответно в лицето е като шибнат с ютия и носи очила с по-голям диоптер от константата на Планк. Сяда на бара и казва: - Един цай. Бармана естествено е някакъв черен грамаден като бизон, 3 на 3 метра. Поглежда малкото китайче с всевъзможно учудване и му отвръща: - Виж какво приятелче, тук не е някакво китайско кафене, а негъски бар! Тук се влиза като риташ вратата, изплюваш се, сядаш на бара и казваш: Дай една бира, пич! Китайчето решило, че трябва да се пробва още веднъж. Влезнало побутваики вратата, плахо се изплювнало на пода, седнало на бара и казало: - Един цай. Бармана го погледнал и махнал с огромната си глава: - Не така бе! Аз сега ще ти покажа как се прави. Гледай да се научиш. Огромния негър влиза с все вратата, изсеква се 2 пъти и се изхрачва, сяда на бара и казва: - Дай една бира, пич !!! Китайчето: - Не сервираме на церни.