Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Можеш да затвориш очите си за неща, които не искаш да видиш, но не можеш да затвориш сърцето си за неща, които не искаш да чувстваш!!!
Бисери 3,368 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дете: - Мамо, в училище ме наричат педал. - Защо не ги набиеш? - Ами.... такива сладури са.... Две коли се блъскат на един светофар. Виновният за случилото се излиза от колата си и започва да се извинява на другия: - Извинявам се много, но не мога да ти платя. В колата имам един бобър. Прави страхотни свирки, няма да съжаляваш. Другият се съгласил, взел бобъра и си заминал. По пътя решил да го изпробва. Останал много доволен. Като се прибрал жена му започнала да го хока: - Къде ходиш, бе и какъв е тоя бобър кадето го носиш? - Слушай, жена научи го да прави мусака и си обирай крушите! Уйлям Блейк:Бъди готов да казваш това, което мислиш и мерзавците ще бягат от теб. Говорят си двама приятели: - Ей, много я мразя тая моята тъща... - Аз пък моята много си я обичам. С всеки изминал ден повече я обичам. Ден след ден... Утре ще й правим 40 дена. В лудницата. Лекарите отиват при лудите и завеждащия отделение каза на начинаещите стажанти: - Сега ще проверим кой е луд и кой не. Който издържи теста го пускаме. Начертал той на стената една врата и казал на лудите: - Който мине през нея е свободен!! Всички луди се заблъскали един друг и се засилили към нарисуваната врата. Един по един тя се насвяткали в стената. Само един стоял от страни и се смеел. Главният лекар казал на стажантите: - Виждате ли? Терапията в нашата лудница помага. Ето този явно се е излекувал. Отишъл той при лудия и го попитал: - Защо се смееш? А лудия отвърнал: - Как няма да се смея бе докторе, виж ги тия идиоти искат да минат през вратата!! И как ще минат като ключа е в мен!!!