Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
А може ли чичко Барозу да остане да живее в София, прах - няма, кучета - няма, а Бойко седи под земята"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Човек е онова, което му остава след като е изпил всичко.
Бисери
03.10.2017
3,040 прегледа
Следващ →
Още вицове
На вчерашния футболен мач гол вкара страничния съдия. Ето какво значи да се плати предоволно.
Не е ли странно, но няма нито една богата православна страна...защо така?
Млада красавица влиза в кръчма в дивият запад и сяда до бара. Каубоите вътре започват веднага да се перчат, но тя не обръща внимание на никого. По едно време в кръчмата влиза куц, едноок каубой, поръчва си една бира, изпива я и си излиза. Дамата веднага скочила, попитала бармана за името на каубоя и хукнала след него. Другите каубои изумени попитали бармана : -Кой беше този бе? Какво направи, че това гадже хукна така след него? -А, не го знам кой е. Влезе, поръча си една бира, изпи си я, облиза си пяната от веждите и излезе.
Пловдивска болница.Стар дядо чака пред кабинета на доктора.Влиза и се оплаква: - Докторе,много ме боли кръста. -Дядо,от тука тръгваш и на бегом до Асеновград и ще ти мине. - Абе ти подиграваш ли се с мен?-и излязъл На другият ден пак: - Докторе,още повече ме боли кръста. - Нали ти казах,тичаш до Асеновград и ще ти мине. - Абе момче,ти знаеш ли къде чак е Асеновград,аз съм стар човек. - Айде дядо тичай до там и ще видиш какво младо момиче ще те чака там. - Що не каза,бе докторе по-рано,ми че то ей го де е Асеновград,за колко ще ида и ще се върна.
Мутра пуска обява в столичен вестник: ,,Търся обзаведен четиристаен апартамент, с телефон, тец, поне 3 гаража. Гарантирам спокойствие и тишина в квартала"