Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Келнер, това пиле е старо. - Как го определихте? - По зъбите. - Но пилето няма зъби... - То няма, а аз имах
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две блондинки чакат на спирката. Едната пита: - Извинете, кой автобус чакате? - 5-тицата, а вие? - 1-ницата. Идва автобус с номер 15. -Чудесно-рекла първата-ще пътуваме заедно.
Блондинки
03.10.2017
3,252 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала няма да отваряте вратата на никои.САМО НА МЕН паролата ще е "Ям чушки".Отишъл Кумчо Вълчо потропал на вратата козлетата попитали: -Кои е ? -Аз съм вашта маика. -Кажи паролата. Отвънка не се чуло нищо и вълкът си тръгнал.Отишал тои при лисицата(тя нали била най голямата клюкарка)попитал я дали знае паролата и тя му казала че паролата е ЯМ ЧУШКИ.След няколко дни Вълка пак отива същата ситуация,почукал тои на вратата отвътре се чуло: -Кои е ? -Маика Ви! -Кажи паролата -Ям чушки Отвътре се обадило едно козле -Яж ми ***! От днес си имаме шпионка! :)
Наборна комисия. Двама близнаци минават медицинския преглед. Първият излиза и втория го пита: - Е, взеха ли те? - Не, писаха ме негоден. - Моля ти се мини вместо мен, искам и мен да ме уволнят. След няколко минути излиза пак първият близнак: - Тебе те взеха.
Т.Дончева- "Спирам ерекцията. Знаете, че мога !"
- Чух, че твоята женитба била много романтична. Наложило се да откраднеш жена си? - Да, така беше. - И нейните родители са ви гонили? - Гониха ни. - И не ви догониха? - Догониха ни. - И как свърши всичко това? - Живеят заедно с нас в нашата квартира.
Българин влиза в супермаркет, взима си два буркана гювеч и излиза. Касиерката му подвиква: - Ало, господине, няма ли да си платите? Учуден той спира: - Ама как, нали е гювеч?