Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Здравей, Иванчо! Как е брачният ти живот? - Виси на косъм. - На какъв косъм, бе човече? - На онзи рус косъм, който Марийка намери преди няколко дни на сакото ми…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Във фризьорския салон. Фризьора към стар клиент: - Гледам, че прогресивно оплешивявате. Някакви мерки взехте ли? - Да, подадох молба за развод.
Семейни
03.10.2017
3,615 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи! Приготвила съм ти разкошен подарък за рождения ден! - Покажи го! - Почакай малко! Сега го обличам!.
Турист си оформя застраховка за пътуване до България. - Карате ли ски, сноуборд? Планирате ли да посетите Перник?
Въпрос: Що е то русо и умно? Отговор: Кокершпаньол.
Един моряк ( далечно плаване ), новобранец се качва на кораб за първи път. На третия месец вече не издържал без секс. Отишъл при помощник - капитана и му разказал какво му тежи. - Мога да те уредя, - казал помощник -капитана - но ще ти струва 300$ . Моряка помислил малко, имал хубава заплата, а и без това нямало къде да си харчи парите и се съгласил. - Какво ще ми уредиш за 300$ - попитал той - трябва да е нещо добро!? - Един китаец , готвач е долу в кухнята . - О, защо толкова много пари за един китаец - възмутил се моряка !? - Ами виж сега - започнал помощник -капитана - 100$ са за капитана на кораба , защото той малко не ги обича тези работи. 100$ и за мен , защото и аз малко не ги обичам тези работи. И по 50$ на двамата , които ще държат китаеца, защото той пък изобщо не ги обича тези работи...
С Коста си къркаме бира, по някое време вика: - Да лилиивановиш!