Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някакво борче си ловяло риба спокойно на реката. Негов колега, с току- що купен Джип, газарски паркирал до брега и се провикнал: -Ей брато! Къде е плитко тука да пресека реката? С нова кола съм, нали се сещаш... Оня се почесал умно по тиквата и казал: -Па ей тука пред мене. Речено- сторено. Влязъл пича в реката, Джипа потънал, той едва оживял. Измъкнал се, хванал оня първия за гушата и му се разкрещял: -А бе идиот! Нали каза че е плитко бе! Ще те убия!!! Почесал се нашия по кофата недоумяващо и рекъл: -Нищо не разбирам- преди малко мина едно пате и водата му беше до под кръста...
Борци 3,919 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян мъж се прибира в три през нощта. Жена му почва да се кара: - Погледни в колко се прибираш! Пияния: - Кой ти е казал, че се прибирам? Дошъл съм само да си взема китарата. - О, пуснали са ви от лудницата! - Да, под гаранция. Човек, отседнал в хотел в Германия се буди през нощта и чува: - Бите шойн, данке шойн, бите шойн, данке шойн. Става, гледа през прозореца, и какво да види: Група немци разтоварват камион с тухли. Късно вечерта. Малка и безлюдна уличка. Към един се приближават двама: - Ей...Да имаш цигари? Мъжът, сваляйки си часовника и изваждайки си портфейла: - Копелета, кога ще се напушите всички най-после?!?! Срещнали се двама приятели. Единият поканил другия да му гостува. В кухнята той предложил на госта си кафе. Включил същият печката и започнал да мести джезвето от котлон на котлон. - Защо правиш така? - попитал госта - Защото съм свързал печката долу със светофара...